info@studio-modulo.pl

+48 731 311 388

Kriolipoliza – termo lifting

Kriolipoliza – termo lifting,  to  przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie wyszczuplające, liftingujące oraz zwalczające cellulit.

Wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić. Dzięki naprzemiennemu stosowaniu niskiej i wysokiej temperatury następuje intensywna stymulacja tkanek, dzięki czemu przyspiesza aktywność komórkowa całego ciała.

SZOK TERMICZNY, termo lifting aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje odmłodzenie skóry, poprawę jej jędrności i gładkości oraz nadaje jej młodzieńczy blask. Jest to bezpieczna i naturalna alternatywa dla botoksu.

W efekcie procesów krioterapii i termografii niszczy komórki tłuszczowe, a co za tym idzie miejscowo trwale znika tkanka tłuszczowa i cellulit. Jest to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia: są bezpieczne, nieinwazyjne, naturalne, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty zabiegów na 2-3 lata.

urządzenie cyro t shock

cyro t shock, urządzenie do pielęgnacji i modelowania sylwetki

SPRZĘT POSIADA CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO.

wykonywany zabieg cyro t shock, w studio Modulo

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg

Efekty wymrażania tkanki tłuszczowej:

Kriolipoliza daje spektakularne efekty w usuwaniu miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej oraz poprawie napięcia luźnej skóry zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Testy potwierdzają skuteczność i fakt, że żadna inna maszyna nie jest w stanie osiągnąć takich rezultatów w tak bezpieczny sposób.

W celu redukcji tkanki tłuszczowej zabiegi można wykonywać raz na 15 dni, w celu liftingującym raz na 7 dni. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Każda sesja trwa około 60 minut. Liczba zabiegów różni się w zależności od obszaru ciała i pożądanych rezultatów. Zabieg może być również wykonywany na twarzy w celu uzyskania liftingu, redukcji zmarszczek i zagęszczenia skóry.

Zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać efekty przez około 1-1,5 roku

Efekty

 • zredukowana tkanka tłuszczowa
 • zmniejszony cellulit
 • lifting luźnej skóry
 • drenaż
 • poprawa napięcia skóra
 • eliminacja wiotkości
 • mniejszy ból – w programach przeciwbólowych
 • wygładzenie zmarszczek
 • zmniejszone worki pod oczami
 • dotlenione mięśnie
 • rozjaśniona skóra
 • efekt brazylijskich pośladków
 • redukcja podwójnego podbródka

pośladki przed i po zabiegu cyro t shock w studio Modulo

wygładzony podbródek, efekt po zabiegu CRYO T SHOCK

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

3 dni przed zabiegiem zaleca się picie ok. 2l wody dziennie

5h przed zabiegiem nie wolno spożywać żadnych cukrów, w tym węglowodanów należy zrezygnować z gorących kąpieli , sauny i solarium miejsce objęte zabiegiem należy odpowiednio nawilżać

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

zaleca się picie dużo wody oraz wprowadzenie diety lekkostrawnej

4-5h po zabiegu nie zaleca się spożywania żadnych cukrów, w tym węglowodanów

Call Now