info@studio-modulo.pl

+48 731 311 388

TRENING EMS

Trening EMS jest aktywnym treningiem, który wykorzystuje technologię elektrostymulacji mięśni, dodatkowo angażując Twoje mięśnie.

Czym jest trening EMS

Trening EMS jest bardzo efektywnym treningiem całego ciała, który umożliwia osiągniecie wielu celów treningowych w ciągu krótkich sesji treningowych, bo wymagających do 20 minut w tygodniu.

Potrzebujesz wzmocnić mięśnie?

W naszym studiu nie będzie z tym problemu. Najszybciej zauważalnym efektem jest wzmocnienie całego aparatu mięśniowego. W porozumieniu z naszymi trenerami możemy skupić się nad Twoimi najsłabszymi partiami ciała.

Odtwórz wideo

Kombinacja świadomego napięcia mięśniowego w specyficznych ruchach dnia codziennego oraz wielu dyscyplin sportowych z jednoczesną aktywacją wszystkich dużych grup mięśniowych umożliwia odbiór zupełnie nowych bodźców, co przyczynia się do skrócenia czasu treningu i zintensyfikowania efektów.

Trening EMS jest odpowiedni dla wszystkich!
Chcesz zrzucić wagę, zredukować tkankę tłuszczową? My Ci w tym pomożemy!
Na treningu elektrostymulacji mięśni EMS możesz spalić nawet do 300 kalorii.

 

Potrzebujesz wzmocnić mięśnie?
W naszym studiu nie będzie z tym problemu. Najszybciej zauważalnym efektem jest wzmocnienie całego aparatu mięśniowego. W porozumieniu z naszymi trenerami możemy skupić się nad Twoimi najsłabszymi partiami ciała.

 

Masz pracę siedzącą i bolą Cię plecy?
Ponad 90% osób korzystających z treningu elektrostymulacji mięśni EMS zauważyło znaczną redukcję bólu pleców już po kilku sesjach treningowych. To dzięki wzmocnieniu mięśni głębokich, które utrzymują prawidłową postawę !

Nie możesz pozwolić sobie na tradycyjne metody treningu ponieważ bolą Cię stawy lub kręgosłup?
Trening EMS jest najbezpieczniejszą formą treningu na świecie. Podczas sesji treningowych nie korzystamy z żadnych obciążeń, co sprawia że Twoje stawy i kręgosłup są bezpieczne.

 

Masz rodzinę, firmę lub dużo pracujesz i nie masz czasu na tradycyjne treningi kilka razy w tygodniu po półtorej godziny?
Pamiętaj, u nas trening trwa do 20 minut i wykonujesz go jedynie raz w tygodniu. Dzięki bardzo dużej aktywacji mięśni to wystarczy aby osiągać rezultaty jakich oczekujesz.

 

Przeciwskazania do treningu EMS z miha bodytec:

epilepsja, rozrusznik serca, implanty medyczne, ciąża, ciężkie zaburzenia krążenia krwi, przepuklina pachwinowa lub ściany jamy brzusznej, gruźlica, choroby nowotworowe, miażdżyca w zaawansowanym stadium, zaburzenia krążenia tętniczego krwi, ciężkie choroby neurologiczne, cukrzyca, stany gorączkowe, ostre zakażenie bakteryjne i wirusowe, krwawienia (krwotoki), tendencja do ciężkich krwawień (hemofilia), różnego rodzaju rany, stany zapalne, oparzenia, podrażnienia, egzemy w obszarze elektrod

Trening z miha bodytec jest bardzo intensywny. Należy spożyć wystarczającą ilość płynu ( minimum 0,5l) przed rozpoczęciem treningu i natychmiast przerwać go jeśli Twoje samopoczucie pogorszy się. Unikaj dodatkowego wysiłku w tym samym dniu.

Call Now