STORZ MEDICAL
Celne uderzenie w punkt - fala akustyczna na cellulit i odporny tłuszcz

Storz, Medical to wyjątkowo skuteczne urządzenie medyczne, szwajcarskiej firmy, które podczas pracy wykorzystuje technologię fali akustycznej AWT / ang. Acoustic Wave Treatment /

Zabiegi z zastosowaniem fali akustycznej to znakomite rozwiązanie wpływające na ujędrnianie i modelowania skóry twarzy i ciała, a także na zniwelowanie niedoskonałości strukturalnych skóry. Za pomocą fali akustycznej możemy osiągnąć efekt redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry, redukcji zmarszczek i rozstępów.

Podczas zabiegu, fale akustyczne są emitowane na dotknięte obszary ciała. W medycynie.  Fale akustyczne są stosowane z powodzeniem od 1980 roku w leczeniu wielu chorób min. terapii bólu.  Zabieg falami akustycznymi wykorzystuje naturalne mechanizmy naprawcze organizmu ludzkiego. Mechaniczny bodziec wytwarzany przez fale akustyczne przekształca się w aktywność chemicznio-biologiczną. Ostatnie badania pokazują, iż fale akustyczne wywołują efekty biologiczne, które mogą prowadzić do aktywacji procesów metabolicznych i pobudzenia aktywności tkanki łącznej podczas zabiegów estetycznych.

Fala akustyczna stymuluje tkankę mechanicznie, poprawia mikrokrążenie, wygładza skórę, redukuje podskórną warstwę tkanki tłuszczowej, zwiększa jędrność i elastyczność skóry, poprawiając jej strukturę.

Wskazaniem do zabiegu jest także redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny, stymulacja mięśni i także terapia blizn i rozstępów, działanie przeciwbólowe, rozluźniające mięśnie/powięzi.

Efektem terapii falą jest dotlenienie i ukrwienie tkanek, odbudowa naturalnej elastyczności tkanki łącznej.

Rekomendowana seria zabiegów 8-12 co 3-4 dni.

Zabieg jest nieinwazyjny / nie uszkadza skóry /,

Najlepsze efekty widoczne są nawet 2-3 miesiące po ostatnim zabiegu.

Dodatkowo zalecany krótki drenaż po zabiegu lub/i aktywność fizyczna.

Picie min 2 litrów wody dziennie i lekka zbilansowana dieta.

Najlepsze i najbardziej trwałe efekty uzyskujemy poprzez zabiegi łączone np.: masażem próżniowym oraz w połączeniu z treningiem EMS.

Przeciwwskazania do zabiegu STORZ MEDICAL :

okres ciąży i karmienia piersią, zakrzepica, żylaki w miejscu zabiegowym, brak zakończonego wzrostu kostnego, zaburzenia krzepliwości krwi, Hemofilia, epilepsja, choroby nowotworowe do 5 lat po wyleczeniu, leczenie kortykosteroidami (6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu),
przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego, rozrusznik serca, osteoporoza, przyjmowanie leków, przeciwzakrzepowych, sterydowych, p/zapalnych

Pogórze / Gdynia
ul. Antoniego Abrahama 9
(wjazd od ulicy Pułkownika Dąbka)

tel.: 731 311 388
email: info@studio-modulo.pl

 

Numer rachunku w mBanku to:
09 1140 2004 0000 3302 7909 7960

Godziny otwarcia studia:

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Możesz się do nas umówić 24h/dobę 7 dni w tygodniu:

     

    Wszelkie prawa zastrzeżone TwojaStrona© 2023

    Call Now