logo studio Modulo, studio modelowania sylwetki, trening EMS w Gdynia

 

strzałka, wskazująca scrollowanie w dół, przejście do treści strony ems Gdynia, studio Modulo

 

„MODULO” – studio treningu EMS i masażu próżniowego to jedyne takie i wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta.

Wyjątkowe bo tworzone przeze mnie z pasji i z pasją. Ale też z autorskim pomysłem łączącym trening EMS i zabieg masażu próżniowego.
Studio jest zaprojektowane w stylu rustykalnym / ciepłym i klimatycznym / by stworzyć komfort klientów oferując trening w kameralnej atmosferze jak w domu.

Trening trwa 20 min a odpowiada 3 godzinom spędzonym na siłowni, odbywa się raz w tygodniu.
Oferujemy treningi prowadzone z użyciem konsoli EMS, światowej klasy
niemieckiego lidera firmy Miha Bodytec z certyfikatem jakości, który daje gwarancję bezpiecznych ćwiczeń. Masaż próżniowy jest wykonywany urządzeniem Primelle od firmy Sfera Cosmetology- producenta sprzętu dla medycyny estetycznej i kosmetologii.
To wszystko w połączeniu z profesjonalizmem i przyjaznym personelem pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo.

U nas zostaniesz obsłużony kompleksowo- przyjdź a my zajmiemy się resztą.

Możesz się do nas umówić 24h/dobę 7 dni w tygodniu:

logo booksy, rezerwacja online, zabiegi w studio Modulo Gdynia

Telefonicznie: 731 311 388

Zespół MODULO

Ewa Certyfikowany trener EMS z licencją międzynarodową i trener przygotowania motorycznego

Ewa - z wykształcenia pedagog Uniwersytetu Warminsko-Mazurskiego, przez wiele lat zawodowo trener/menager sprzedaży. Uzyskała certyfikat trenera EMS z licencją międzynarodową

Aktualnie właścicielka Studio „MODULO”. Zmotywowana pasją do zdrowego odżywiania i dietetyki od lat propaguje zdrowy styl życia w ujęciu holistycznym.

Z zamiłowania do sportu i chęci poszerzania wiedzy, ukończyła kurs trenera personalnego Athlete Performance – IFAA Poland Certificate, REPs Polska. Uzyskała certyfikat trenera EMS.

Zdobyła wiedzę z zakresu modelowania kobiecej sylwetki / Shaping a Female Silhouette/ w Centrum Szkoleń Sportowych. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć treningu mięśni dna miednicy metodą COREFIT SYSTEM. Uzyskała certyfikat ukończenia szkolenia z terapii próżniowej, liftingu twarzy na urządzeniu Primelle Sfera Cosmetology.

Nieprzekonana argumentami o „braku czasu” na aktywność fizyczną, stworzyła miejsce - studio treningu oraz modelowania sylwetki, które wytrenuje i zadba o Twoje ciało w zaledwie 30 minut. Postanowiła połączyć pasję, bogate doświadczenie i wiedzę zdobytą w renomowanych korporacjach z życiem zawodowym i tak powstało „MODULO”. Klimatyczne i jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Trójmiasta.

Prywatnie Mama dwóch wspaniałych dorosłych już Córek, Żona pasjonaty sportowego. Od wielu lat zakochana w bieganiu na łonie natury. Kocha psy, konie i jazdę konną, uwielbia las i góry.
Jej życiowe motto brzmi: ,,Kochaj życie którym żyjesz, żyj życiem które kochasz”

masażystka Amanda, studio modulo

Amanda – Ukończyła szkołę Masażu w 2016 roku z tytułem Technika Masażysty, jednak swoje początki zaczęła od masowania najbliższych (przyjaciół i rodziny).

Swoją wiedzę pogłębiała uczestnicząc w licznych kursach. W 2017 roku pracowała w hotelu w Rewie, jako specjalista od masażu. Jej serce skradły jednak masaże rozluźniające spięte mięśnie tzw. lecznicze, jak sama mówi: ,,Lubię przy nich pracować tak, aby klient poczuł się dopieszczony i rozluźniony’’. Dobro klienta stawia na pierwszym miejscu. Uwielbia swoją pracę, wkłada serce w każdy zabieg co jest szczególnie cenione przez jej podopiecznych. Na co dzień mama cudownego chłopca – któremu poświęca każdą wolną chwilę.

trenerka Klaudia - studio Modulo

Klaudia - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Ukończyła uczelnię ze stopniem magistra ze specjalizacja trenera personalnego oraz motorycznego.

Od najmłodszych lat związana ze sportem, piłką ręczną przez 10 lat była jej jedyna miłością, do czasu aż nie przyszła na studia i nie spróbowała treningu siłowego.

Bardzo dużo się uśmiecha i uwielbia kontakt z drugim człowiekiem. Bije od niej pozytywna energia, którą przelewa na swoich podopiecznych.
W MODULO zaangażowana w prowadzenie treningów EMS w holistycznym podejściu do klienta.

GALERIA

Pogórze / Gdynia
ul. Antoniego Abrahama 9
(wjazd od ulicy Pułkownika Dąbka)

tel.: 731 311 388
email: info@studio-modulo.pl

ikona facebook dla studio Modulo Gdynia  ikona instagram dla studio Modulo Gdynia

Numer rachunku w mBanku to:
09 1140 2004 0000 3302 7909 7960

Godziny otwarcia studia:

Od poniedziałku do piątku
8:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Możesz się do nas umówić 24h/dobę 7 dni w tygodniu:

logo booksy, umów się na wizytę online na zabieg w studio Modulo Gdynia

    logo studio Modulo, studio modolowania sylwetki, trening ems w Gdyni facebook, studio Modulo  instagram studio Modulo Gdynia

    Wszelkie prawa zastrzeżone TwojaStrona© 2023

    studio modulo, instagram

    Call Now